×

Hakkımızda

Suite O’Live, 7 tanesi 1+1, 1 tanesi 2+1 ve 1 tanesi de 3+1 (Tripleks) olmak üzere toplam 9 aparttan oluşmakta, ev pansiyonculuğu kategorisinde hizmet vermektedir.

1+1 Apartlarımız, Yatak Odası ve Oturma Salonu olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Altınkum Plajına sadece 250 metre mesafededir.  Salonunun bir bölümü mutfak şeklinde düzenlenmiştir. Mobilya olarak; 1 adet çift kişilik yatak, giysi dolabı, teras masa-sandalye takımı, yemek masa-sandalye takımı ile birlikte 1 adet 3 kişilik, 1 adet tek kişilik berjer koltuk mevcuttur. Gerektiğinde üç kişilik koltukların (süryat) oldukça konforlu bir yatak olarak da kullanılmasıyla toplamda 4 kişilik konaklama/tatil imkanı sunmaktadır. 1+1 Apartlarımızda, Çamaşır Makinası, Wi-Fi, Banyo, Lavabo, WC, 43” TV, Klima, Buzdolabı, Mutfakta her türlü mutfak eşyası (Çatal, Bıçak, Tencere, Tava, Açacak vb.) ve Ocak bulunmaktadır. Bahçe Kat Apartlarımız, geniş çimli bahçe kullanım imkanına sahiptir. Teras Kat Apartlarımız, 15m²’lik teras balkon kullanım imkanına sahiptir. Ara Kat Apartlarımız, balkon kullanım imkanına sahiptir.

2+1 Apartımız, 2 adet Yatak Odası ve Oturma Salonu olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır. 4 katlı bir apartmanın 4. Katında bulunan dairemiz, oldukça keyifli bir deniz manzarasına sahiptir. Akçay Kordon ve Plaja 50m mesafededir. Ayrı bir bölümde mutfağı vardır. Mobilya olarak; 1 adet çift, 2 adet tek kişilik yatak, giysi dolabı, yemek masa-sandalye takımı ile birlikte 2 adet 3 kişilik çekyattan oluşmaktadır. Gerektiğinde çekyatların, yatak olarak kullanılmasıyla toplamda 6 kişilik konaklama/tatil imkanı sunmaktadır. Bu dairemizde, Çamaşır Makinası, Banyo, Lavabo, WC, 43” TV, Klima, Buzdolabı, Mutfakta her türlü mutfak eşyası (Çatal, Bıçak, Tencere, Tava, Açacak vb.) ve Ocak bulunmaktadır. Bu dairemiz, deniz manzaralı, geniş L-balkon kullanım imkanına sahiptir.

3+1 Apartımız, 3 adet Yatak Odası ve Oturma Salonu olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır. Müstakil triplekstir. Giriş, Mutfak, Ara Katta balkonları ve terası vardır. Altınkum Plajına sadece 250 metre mesafededir. Ayrı bir bölümde mutfağı vardır. Zemin ve orta katta ayrı tuvaletleri mevcuttur. Mobilya olarak; 2 adet çift kişilik, 2 adet tek kişilik yatak, giysi dolapları, balkon masa-sandalye takımı, yemek masa-sandalye takımı ile birlikte bir adet 5 kişilik L tipi ve bir adet tek kişilik berjer koltuktan oluşmaktadır. Toplamda 6 kişilik konaklama/tatil imkanı sunmaktadır. Bu villamızda, Çamaşır Makinası, Wi-Fi, Banyo, Lavabo, WC, 43” TV, Buzdolabı, Mutfakta her türlü mutfak eşyası (Çatal, Bıçak, Tencere, Tava, Açacak vb.) ve Ocak bulunmaktadır.

Suite O’Live, hizmete açıldığı 2020 yılından beri Akçay’da, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, nezih ayrıcalıklı, seçkin bir konaklama/tatil imkanı sunmaya devam etmektedir.

İLETİŞİM
Günlük haberlere ulaşmak için e-posta adresini girin lütfen Gönder